Centrum Kształcenia Pitagoras

Kursy maturalne biologia

Masz problemy z biologią, a przygotowujesz się właśnie do matury z tego przedmiotu? Pilnie szukasz korepetycji, dzięki którym uzupełnisz braki wynikające z częstych nieobecności w szkole? Możemy Ci pomóc. Zapraszamy do Centrum Kształcenia Ustawicznego Pitagoras, w którym oferujemy profesjonalne kursy maturalne między innymi z takich przedmiotów jak biologia.
Kursy maturalne, jakie prowadzimy z biologii to powtórka i zarazem uzupełnienie wiadomości, które zostały uwzględnione w podstawie programowej nauczania na poziomie rozszerzonym w szkole ponadgimnazjalnej. Oferujemy kursy na dwóch poziomach edukacyjnych: średnio-zaawansowanym i zaawansowanym. W ramach proponowanego przez nas kursu zapewniamy powtórzenie, uzupełnienie, a także utrwalenie zarówno wiadomości, jak i umiejętności, jakie zostały przewidziane w podstawie programowej na poziomie rozszerzonym.
Musisz wiedzieć, że kursy maturalne z takich przedmiotów jak biologia prowadzone w naszym centrum to same korzyści. U nas otrzymasz niezbędne materiały ćwiczeniowe, poznasz wskazówki, które ułatwią Ci pracę z arkuszem maturalnym, a także uzyskasz możliwość konsultacji z nauczycielem prowadzącym zajęcia.
Zatrudniamy najlepszych nauczycieli, którzy mają nie tylko długie lata pracy, ale też odpowiednie podejście do grupy uczniów, jak i każdego z nich z osobna. To automatycznie gwarantuje satysfakcjonujące efekty prowadzonych lekcji. Jeżeli chcesz się przekonać, zapisz się na kurs, co trwa dosłownie chwilę, gdyż wszystko to odbywa się przez Internet, za pośrednictwem naszej strony.
Chcielibyśmy również podkreślić, że kursy maturalne obejmujące takie przedmioty jak biologia, są u nas korzystne cenowo. Dbamy o zadowolenie naszych uczniów i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wpływ na to ma zarówno poziom nauki, jak i sama cena. Tak więc przygotowaliśmy atrakcyjną, naprawdę konkurencyjną ofertę. Już dziś i Ty możesz z niej skorzystać. Zachęcamy do odwiedzin na stronie. Tam znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące prowadzonych przez nas kursów i funkcję zapisów online.

Nazwa firmy: Centrum Kształcenia Pitagoras

Adres: ul. Długa 44/55, 00-241 Warszawa, mazowieckie

Telefon: 605 586 537

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 28.11.2019