Dom Aukcyjny Ostoya

Ostoya

Dom Aukcyjny Ostoya od wielu lat zajmuje się organizacją profesjonalnych aukcji dzieł sztuki, interesujących okazów – dzieł malarstwa dawnego, dzieł sztuki współczesnej, dzieł z zakresu rzemiosła artystycznego. Jeżeli więc jesteś kolekcjonerem lub koneserem szeroko rozumianej sztuki, koniecznie odwiedź nasze aukcje w Internecie.
W ofercie posiadamy również srebra, wartościowe okazy numizmatyczne, a także zabytkowe militaria oraz antyki. Ponadto prowadzimy sprzedaż różnorodnych dzieł sztuki. Wszystko, co znajdziesz w Domu Aukcyjnym Ostoya to oryginały. W celu zapewnienia naszych nabywców o unikalnym charakterze oferowanych dzieł sztuki, każdy z przedmiotów poddajemy skrupulatnym i profesjonalnym ekspertyzom. Musimy mieć pewność, że to co oferujemy naszym klientom spełnia ich oczekiwania. Dlatego tez, każdorazowo ustalamy rynkową wartość oferowanych przedmiotów.
Ogromną zaletą Domu Ostoya, którą docenia wielu Klientów, jest możliwość licytowania online. Nie musisz przychodzić na miejsce, jeżeli oczywiście nie chcesz. Choć u nas też masz na to szansę. Nasz stacjonarny Dom Aukcyjny Ostoya mieści się w Galerii Zajączka w Warszawie. Jeżeli więc chcesz zobaczyć obraz lub inne dzieło na żywo, nie ma problemu. Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby. Możesz też przyśpieszyć kupno, decydując się na aukcje internetowe. U nas kolekcjonerzy i koneserzy zawsze mogą liczyć na korzystne ceny i dogodne warunki rozliczania. Zapraszamy do współpracy!
Swoją ofertę kierujemy nie tylko do prywatnych kolekcjonerów, ale również handlarzy i pośredników, którzy poszukują rynku zbytu dla posiadanych dzieł sztuki. Już dziś sprawdź, co znajduje się w naszej ofercie. Jesteśmy przekonani, że wyszukasz w niej coś wyjątkowego, co Cię zainteresuje. Tak więc nie zwlekaj, nie pozwól, by ktoś pozbawił Cię możliwości zakupu wyjątkowych okazów. Więcej szczegółów dotyczących naszej oferty odnajdziesz na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do współpracy oraz udziału w licytacjach!

Nazwa firmy: Dom Aukcyjny Ostoya

Adres: ul. Gen. Józefa Zajączka 8, 01-522 Warszawa, mazowieckie

Telefon: (22) 839 24 06

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 22.11.2019