Multigrass

Sztuczna trawa na tarasie

Taras to wyjątkowe miejsce, gdzie dom łączy się z ogrodem. Materiały, z jakich można wykonać jego powierzchnię jest naprawdę dużo: płytki, drewno, beton. Chcielibyśmy zaproponować Państwu jeszcze coś innego: podłoże wygodne w użytkowaniu, trwałe i niezwykle estetyczne.
Sztuczna trawa na tarasie to komfort, wygoda i spore oszczędności (nie musisz jej podlewać, kosić ani nawozić). Zielona, miękka, elastyczna i do złudzenia przypominająca tę naturalną, umożliwia przyjemne chodzenie, nawet bez butów, eliminując jednocześnie ryzyko skaleczenia o kamień czy patyk. Nasze produkty nie wymagają skomplikowanych i czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych jak podlewanie, koszenie czy nawożenie. Sztuczne trawy krajobrazowe wyglądają pięknie przez cały rok. Są niezwykle odporne na mróz, deszcz oraz intensywne słońce. Warto wiedzieć, że na wybrane trawy Multigrass udzielamy nawet do 8 lat gwarancji!
Trawy Multigrass to przede wszystkim przyjazne podłoże, ciepła i miła w dotyku faktura, łatwy montaż i demontaż, łatwość utrzymania w czystości, estetyczny wygląd i możliwość dopasowania koloru do aranżacji tarasu. Oferujemy trzy kolekcje do wyboru: Basic, Comfort i Premium, które różnią się grubością i gęstością. Szczegółowy opis naszych produktów oraz ich parametry techniczne znajdą Państwo na stronie www.multigrass.pl. Prezentujemy tu także wiele praktycznych porad dotyczących możliwych zastosowań, montażu i pielęgnacji trawy Multigrass.
Wybierając nasze produkty, mają Państwo pewność wysokiej jakości w przystępnej cenie. Bardzo często, koszt zakupu sztucznej trawy jest zbliżony do ceny zwykłej wykładziny dywanowej. Nie jest to wiele, biorąc pod uwagę komfort i wieloletnie, niemal bezobsługowe użytkowanie. Przekonaj się, że stać Cię na wyjątkowe podłoże na Twój taras!
Sprzedaż Multigrass odbywa się w partnerskich Punktach Sprzedaży zlokalizowanych na obszarze całego kraju (pełna lista dostępna jest pod adresem https://multigrass.pl/sklepy-multigrass). Mogą tam Państwo zapoznać się także z próbkami naszych sztucznych traw. Zapraszamy serdecznie!

Nazwa firmy: Multigrass

Adres: Całowanie 111B, 05-480 Karczew, mazowieckie

Telefon: +48 22 778 19 00

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 24.11.2019